Особливості дресирування Самоїдської собаки

01.09.2021

Ці собаки протягом декількох тисячоліть догоджали людям, причому абсолютно добровільно, так що звичка приносити користь у них в крові. Але якщо ви не впевнені в своїх силах, можна заручитися підтримкою грамотного інструктора або хендлера. В цьому випадку вчитися будете, в першу чергу, ви, а не вихованець. А вже потім разом освоювати всілякі премудрості.

Ці собаки «заточені» під спілкування, причому з широким колом людей. Вони завжди були громадськими собаками, а не належали лише однієї сім’ї. І для повноцінного розвитку їм потрібна рання соціалізація.

Забудьте про насильницькі методи при дресируванні самоеда. Застосування грубої сили лише образить гордого самоеда і вб’є будь-яке бажання вчитися.

Щоб правильно виховати самоеда, вам доведеться перейнятися духом зграї і вивчити її закони. Особи вищого рангу їдять першими, значить, вихованця годують тільки після того, як поїли всі інші. Ватажок першим заходить до хати – значить, самоед слід за вами. Молодші за статусом не повинні плутатися під ногами – отже, собака повинна знати команду «Місце».

Якщо самоед завинив, можна взяти його за холку, струснути і притиснути до підлоги. Це безболісний, проте досить ефективний спосіб донести думку про те, що вихованець був неправий.

Чому слід навчити Вашого Самоїда?

Базові уроки, що забезпечують безпеку собаки і спокій оточуючих: «До мене», «Поруч», «Фу», «Місце», «Сидіти», «Лежати», «Плюнь». Подальші премудрості – на ваш розсуд, інтелект самоеда дозволяє освоїти багато речей. Але основні команди повинні виконуватися беззаперечно і в будь-якій ситуації.

Починати дресирування самоеда краще з 2-3х місяців

Самоїди здатні освоїти безліч професій: пошукових, рятувальних, їздовий собака, спортсмен (аджилити, фрісбі, фристайл і т.п.)

Незабутня фотосесія в студії «Кекс»

Спасибі фотостудії «Кекс» за відмінні фотографії. Нам було дуже цікаво взяти участь в вашому Новорічному фотопроекті. Наші білі пухнастики відмінно доповнюють новорічні фото в такий чудовий 2018 рік, Рік Собаки. Ми всі отримали величезну кількість позитивних емоцій і радості від процесу фотозйомки з собаками. Всі учасники просто закохалися в нашу самоїдську пару Sam & Lora.

Детальніше

Samville Samoyeds вітає всіх з новим 2018 роком.

Samville Samoyeds вітає Всіх з Новим роком та прийдешніми святами! Хочеться всім побажати, щоб в наступаючому році з нами сталося те саме чудо, про яке ми всі так мріємо. Хоч у кожного воно своє, але воно обов’язково найнеобхідніше і найважливіше. Бажаю, щоб всі ми були живі і здорові, щоб займалися тим, що приносить нам задоволення….

Детальніше

EuroDogShow 2018 14.10.2018

Samuel Doty`k Vitry Європейська виставка собак 2018 – це дуже цікавий і корисний досвід: ~ 15000 учасників, 4 дня, 390 Самоїдів. Дуже Масштабна виставка, організація на вищому рівні. Наш Samuel Doty`k Vitry – Показав дуже хороші результати, позначку “Дуже добре” … Є ще куди прагнути, будемо працювати над собою.

Детальніше