Особливості дресирування Самоїдської собаки

01.09.2021

Ці собаки протягом декількох тисячоліть догоджали людям, причому абсолютно добровільно, так що звичка приносити користь у них в крові. Але якщо ви не впевнені в своїх силах, можна заручитися підтримкою грамотного інструктора або хендлера. В цьому випадку вчитися будете, в першу чергу, ви, а не вихованець. А вже потім разом освоювати всілякі премудрості.

Ці собаки «заточені» під спілкування, причому з широким колом людей. Вони завжди були громадськими собаками, а не належали лише однієї сім’ї. І для повноцінного розвитку їм потрібна рання соціалізація.

Забудьте про насильницькі методи при дресируванні самоеда. Застосування грубої сили лише образить гордого самоеда і вб’є будь-яке бажання вчитися.

Щоб правильно виховати самоеда, вам доведеться перейнятися духом зграї і вивчити її закони. Особи вищого рангу їдять першими, значить, вихованця годують тільки після того, як поїли всі інші. Ватажок першим заходить до хати – значить, самоед слід за вами. Молодші за статусом не повинні плутатися під ногами – отже, собака повинна знати команду «Місце».

Якщо самоед завинив, можна взяти його за холку, струснути і притиснути до підлоги. Це безболісний, проте досить ефективний спосіб донести думку про те, що вихованець був неправий.

Чому слід навчити Вашого Самоїда?

Базові уроки, що забезпечують безпеку собаки і спокій оточуючих: «До мене», «Поруч», «Фу», «Місце», «Сидіти», «Лежати», «Плюнь». Подальші премудрості – на ваш розсуд, інтелект самоеда дозволяє освоїти багато речей. Але основні команди повинні виконуватися беззаперечно і в будь-якій ситуації.

Починати дресирування самоеда краще з 2-3х місяців

Самоїди здатні освоїти безліч професій: пошукових, рятувальних, їздовий собака, спортсмен (аджилити, фрісбі, фристайл і т.п.)

Чіпування цуценят

Сьогодні Ми отримали щенячі картки «щенячки» наших цуциків. Тепер у всіх наших малюків є вживленний мікрочіп, який дає можливість ідентифікувати собаку під час подорожування, на виставках … У нашому будинку зараз живуть 7 відмінно-складених малюків. Короткі морди, великий кістяк і помірний темперамент – ось так можна охарактеризувати наших цуценят. Зелена стрічка – Atlant Samville /…

Детальніше

Грумінг та догляд

Догляд за самоїдськими собаками досить простий: густу шерсть самоїда необхідно…

Детальніше

Харчування Самоїдських собак

Тільки Вам вирішувати, чим годувати свою собаку. Звичайно, перший час..

Детальніше