Грумінг та догляд

Самоїд – собака з чудовою, густою і пухнастою шерстю, біле ведмежа, якого хочеться обіймати і гладити. Собака, при зустрічі з якою власників обов’язково запитають – «Як же ви її миєте ?!».

Дивовижно що, догляд за самоїдськими собаками досить простий: густу шерсть самоїда необхідно регулярно розчісувати. Регулярно – це не означає кожен день і кожну годину – достатньо розчесати собаку 1 раз на тиждень. 

Стригти самоїдів не рекомендується. Шерсть відмінно захищає їх як від холоду так і від спеки.

Шерсть білого самоеда може міняти колір (жовтіти або рожевіти) – на шиї від нашийника, тому не рекомендуємо використовувати шкіряні ошийнки, металевий ошийник буде вискубувати шерсть, тому найкращий варіант це бюджетні-синтетичні ошийники котрі одягаються виключно перед прогулянкою. В інших випадках причиною може бути невідповідний корм, або захворювання шлунково-кишкового тракту та ін – щерсть це свого роду індикатор здоров’я собаки.

Мити Самоїда потрібно тільки в міру забруднення. Самоїди, на відміну від багатьох інших порід, майже не пахнуть. Після купання шерсть Самоїдської собаки потрібно сушити або хорошим потужним феном або компресором – це і швидше, і ефективніше. Якщо часно купати собаку і погано сушити шерсть, то самоїд стане таким собі «рожевих фламінго» – шерсть починає пріти і набувати рожевого відтінку. Для купання ми використовуємо шампунь «8 in 1 perfect coat white pearl» для собак з білою шерстю.

EuroDogShow 2018 14.10.2018

Samuel Doty`k Vitry Європейська виставка собак 2018 – це дуже цікавий і корисний досвід: ~ 15000 учасників, 4 дня, 390 Самоїдів. Дуже Масштабна виставка, організація на вищому рівні. Наш Samuel Doty`k Vitry – Показав дуже хороші результати, позначку “Дуже добре” … Є ще куди прагнути, будемо працювати над собою.

Детальніше

Чіпування цуценят

дн. 07.01.2019р Сьогодні Ми отримали щеняча картки «щенячкі» на наш Кал «В» 2019р. Тепер у всіх наших малюків є вживленний мікрочіп, який дає можливість ідентифікувати собаку на митницях, подорожах, виставках … У нашому будинку зараз живуть 7 відмінно-складених малюків. Короткі морди, великий кістяк і помірний темперамент – ось так можна охарактеризувати наших малюків. тел.0962011096 Зелена…

Детальніше

Перша Фотосесія цуценят

Хочемо поділитися з Вами результатами першої фотосесії нашого приплоду “В”, Цуценята вперше побачили фотографа =)

Детальніше