Грумінг та догляд

Самоїд – собака з чудовою, густою і пухнастою шерстю, біле ведмежа, якого хочеться обіймати і гладити. Собака, при зустрічі з якою власників обов’язково запитають – «Як же ви її миєте ?!».

Дивовижно що, догляд за самоїдськими собаками досить простий: густу шерсть самоїда необхідно регулярно розчісувати. Регулярно – це не означає кожен день і кожну годину – достатньо розчесати собаку 1 раз на тиждень. 

Стригти самоїдів не рекомендується. Шерсть відмінно захищає їх як від холоду так і від спеки.

Шерсть білого самоеда може міняти колір (жовтіти або рожевіти) – на шиї від нашийника, тому не рекомендуємо використовувати шкіряні ошийнки, металевий ошийник буде вискубувати шерсть, тому найкращий варіант це бюджетні-синтетичні ошийники котрі одягаються виключно перед прогулянкою. В інших випадках причиною може бути невідповідний корм, або захворювання шлунково-кишкового тракту та ін – щерсть це свого роду індикатор здоров’я собаки.

Мити Самоїда потрібно тільки в міру забруднення. Самоїди, на відміну від багатьох інших порід, майже не пахнуть. Після купання шерсть Самоїдської собаки потрібно сушити або хорошим потужним феном або компресором – це і швидше, і ефективніше. Якщо часно купати собаку і погано сушити шерсть, то самоїд стане таким собі «рожевих фламінго» – шерсть починає пріти і набувати рожевого відтінку. Для купання ми використовуємо шампунь «8 in 1 perfect coat white pearl» для собак з білою шерстю.

Харчування Самоїдських собак

Тільки Вам вирішувати, чим годувати свою собаку. Звичайно, перший час..

Детальніше

Здоров’я Самоїдських собак

В цілому самоїди здорова порода собак, проте якщо ви помітили у свого підопічного…

Детальніше

Особливості дресирування Самоїдської собаки

Щоб правильно виховати самоеда, вам доведеться перейнятися духом зграї…

Детальніше