Про породу Самоїдська собака 


01.09.2021

Самоїдська собака – дивовижна тварина. По-перше, це одна з найдревніших порід, яка супроводжувала людину ще в XI столітті до нашої ери. По-друге, це аборигенна собака, тобто поступово одомашнена дика тварина, а не виведене селекціонерами і заводчиками.

Самоїд доброзичлива, ніжна собака з хорошим характером. З Самоїдських лайок виходять чудові сімейні вихованці і компаньйони. Самоїдські собаки повні духу і ентузіазму. Вони прекрасно знаходять спільну мову практично з усіма  (Самоїдів інколи називають Собака-нянька).

Представники породи Самоїдська собака випромінюють силу, витривалість, шарм, граційність, гідність і впевненість у собі. Самоїдам не притаманна сором’язливість, а стриманості часом бракує навіть із незнайомцями, тому вони занадто довірливі і доброзичливі, щоб бути ефективними охоронцями.

Самоїдські собаки, люблять проводити час з своїм власникам і його сім’єю, вони з задоволенням будуть біля людей і в гущі подій.

Ці собаки добре ладнають з дітьми і як правило, знаходяться в хороших відносинах з іншими тваринами, (якщо у Вас вже є не агресивний кіт, то сміло можете заводитит цуценя самоїда – вони обов’язково знайдуть спільну мову).

Самоїди – невибагливі собаки, як у харчуванні так і у догляді. 

Дивовижно що догляд за самоїдськими собаками досить простий – детальшіне про це можете прочитати на сторінці грумінг та догляд.

Особливості дресирування Самоїдської собаки

Щоб правильно виховати самоеда, вам доведеться перейнятися духом зграї…

Детальніше

Чіпування цуценят

дн. 07.01.2019р Сьогодні Ми отримали щеняча картки «щенячкі» на наш Кал «В» 2019р. Тепер у всіх наших малюків є вживленний мікрочіп, який дає можливість ідентифікувати собаку на митницях, подорожах, виставках … У нашому будинку зараз живуть 7 відмінно-складених малюків. Короткі морди, великий кістяк і помірний темперамент – ось так можна охарактеризувати наших малюків. тел.0962011096 Зелена…

Детальніше

Чіпування цуценят

Сьогодні Ми отримали щенячі картки «щенячки» наших цуциків. Тепер у всіх наших малюків є вживленний мікрочіп, який дає можливість ідентифікувати собаку під час подорожування, на виставках … У нашому будинку зараз живуть 7 відмінно-складених малюків. Короткі морди, великий кістяк і помірний темперамент – ось так можна охарактеризувати наших цуценят. Зелена стрічка – Atlant Samville /…

Детальніше