Про породу Самоїдська собака 


01.09.2021

Самоїдська собака – дивовижна тварина. По-перше, це одна з найдревніших порід, яка супроводжувала людину ще в XI столітті до нашої ери. По-друге, це аборигенна собака, тобто поступово одомашнена дика тварина, а не виведене селекціонерами і заводчиками.

Самоїд доброзичлива, ніжна собака з хорошим характером. З Самоїдських лайок виходять чудові сімейні вихованці і компаньйони. Самоїдські собаки повні духу і ентузіазму. Вони прекрасно знаходять спільну мову практично з усіма  (Самоїдів інколи називають Собака-нянька).

Представники породи Самоїдська собака випромінюють силу, витривалість, шарм, граційність, гідність і впевненість у собі. Самоїдам не притаманна сором’язливість, а стриманості часом бракує навіть із незнайомцями, тому вони занадто довірливі і доброзичливі, щоб бути ефективними охоронцями.

Самоїдські собаки, люблять проводити час з своїм власникам і його сім’єю, вони з задоволенням будуть біля людей і в гущі подій.

Ці собаки добре ладнають з дітьми і як правило, знаходяться в хороших відносинах з іншими тваринами, (якщо у Вас вже є не агресивний кіт, то сміло можете заводитит цуценя самоїда – вони обов’язково знайдуть спільну мову).

Самоїди – невибагливі собаки, як у харчуванні так і у догляді. 

Дивовижно що догляд за самоїдськими собаками досить простий – детальшіне про це можете прочитати на сторінці грумінг та догляд.

Незабутня фотосесія в студії «Кекс»

Спасибі фотостудії «Кекс» за відмінні фотографії. Нам було дуже цікаво взяти участь в вашому Новорічному фотопроекті. Наші білі пухнастики відмінно доповнюють новорічні фото в такий чудовий 2018 рік, Рік Собаки. Ми всі отримали величезну кількість позитивних емоцій і радості від процесу фотозйомки з собаками. Всі учасники просто закохалися в нашу самоїдську пару Sam & Lora.

Детальніше

Грумінг та догляд

Догляд за самоїдськими собаками досить простий: густу шерсть самоїда необхідно…

Детальніше

Перша Фотосесія цуценят

Хочемо поділитися з Вами результатами першої фотосесії нашого приплоду “В”, Цуценята вперше побачили фотографа =)

Детальніше