Про породу Самоїдська собака 


01.09.2021

Самоїдська собака – дивовижна тварина. По-перше, це одна з найдревніших порід, яка супроводжувала людину ще в XI столітті до нашої ери. По-друге, це аборигенна собака, тобто поступово одомашнена дика тварина, а не виведене селекціонерами і заводчиками.

Самоїд доброзичлива, ніжна собака з хорошим характером. З Самоїдських лайок виходять чудові сімейні вихованці і компаньйони. Самоїдські собаки повні духу і ентузіазму. Вони прекрасно знаходять спільну мову практично з усіма  (Самоїдів інколи називають Собака-нянька).

Представники породи Самоїдська собака випромінюють силу, витривалість, шарм, граційність, гідність і впевненість у собі. Самоїдам не притаманна сором’язливість, а стриманості часом бракує навіть із незнайомцями, тому вони занадто довірливі і доброзичливі, щоб бути ефективними охоронцями.

Самоїдські собаки, люблять проводити час з своїм власникам і його сім’єю, вони з задоволенням будуть біля людей і в гущі подій.

Ці собаки добре ладнають з дітьми і як правило, знаходяться в хороших відносинах з іншими тваринами, (якщо у Вас вже є не агресивний кіт, то сміло можете заводитит цуценя самоїда – вони обов’язково знайдуть спільну мову).

Самоїди – невибагливі собаки, як у харчуванні так і у догляді. 

Дивовижно що догляд за самоїдськими собаками досить простий – детальшіне про це можете прочитати на сторінці грумінг та догляд.

Особливості дресирування Самоїдської собаки

Щоб правильно виховати самоеда, вам доведеться перейнятися духом зграї…

Детальніше

Samville Samoyeds вітає всіх з новим 2018 роком.

Samville Samoyeds вітає Всіх з Новим роком та прийдешніми святами! Хочеться всім побажати, щоб в наступаючому році з нами сталося те саме чудо, про яке ми всі так мріємо. Хоч у кожного воно своє, але воно обов’язково найнеобхідніше і найважливіше. Бажаю, щоб всі ми були живі і здорові, щоб займалися тим, що приносить нам задоволення….

Детальніше

EuroDogShow 2018 14.10.2018

Samuel Doty`k Vitry Європейська виставка собак 2018 – це дуже цікавий і корисний досвід: ~ 15000 учасників, 4 дня, 390 Самоїдів. Дуже Масштабна виставка, організація на вищому рівні. Наш Samuel Doty`k Vitry – Показав дуже хороші результати, позначку “Дуже добре” … Є ще куди прагнути, будемо працювати над собою.

Детальніше